Serwis informatyczny jest otwarty na każde zlecenie

Krótkie terminy realizacji zleceń są naszym priorytetem. Działający serwis internetowy wraz z przydzielonymi kontami pocztowymi w domenie klienta, jesteśmy w stanie wdrożyć w przeciągu kilku dni.

Nasz serwis komputerowy dokłada wszelkich starań aby powierzany nam sprzęt został jak najszybciej przywrócony do pełnej sprawności. Wykonujemy naprawy na bieżąco, a w nagłych wypadkach dojeźdżamy do klienta i na miejscu reperujemy uszkodzony sprzęt.


Pogotowie komputerowe Opole

Nasze pogotowie komputerowe na terenie miasta Opola i okolic jest czynne przez całą dobę i gotowe przyjąć każde niecierpiące zwłoki zlecenie . Jeśli więc, maja Państwo problem z komputerem i mieszkają na terenie lub w obrębie miasta Opola, prosimy zadzwonić i umówić się z naszym serwisantem.


Naprawa komputerów Opole

Głównie zajmujemy się naprawą komputerów osobistych. Diagnozujemy powstałe usterki i szacujemy ewentualny koszt naprawy. W zależności od przeznaczenia sprzętu, oferujemy stosowne rozwiązania, biorąc pod uwagę najkorzystniejszy wariant ekonomiczny.503 790 095

Informacje o naszych usługach !

Budowanie stron internetowych jest usługą którą polecamy firmom chcącym zaistnieć w sieci internet. W dzisiejszych czasach wiele osób czerpie informacje z internetu i na nich opiera się dokonując wyboru. Dlatego też ważną sprawą jest aby mieć własną wizytówkę w sieci, aby pokazać się od strony profesjonalnej i wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta.

Doradztwo komputerowe stanowi nowatorską dziedzinę usług. Pomagamy w składaniu zestawów komputerowych opierając się wyłącznie na marce, doświadczeniu i testach. Nie jesteśmy sprzedawcami więc nie wypychamy starego sprzętu. Pamiętaj, że tylko niezależna opinia pomoże zakupić sprzęt najwyższej jakości, który będzie Ci służył przez długi czas.

Sieć komputerowa pozwala na szybką komunikacje i wymianę danych pomiędzy użytkownikami komputera. Pozwala zaoszczędzić wydatki związane z komunikacją telefoniczną i pocztową. Jeżeli chcesz połączyć komputery lub podłączyć się do sieci internet, a nie do końca wiesz jak to zrobić. Nie zwlekaj. Pomożemy w kłopocie Dobierzemy odpowiedniego usługodawcę i zrobimy dla Ciebie szybko działającą sieć komputerową.

START   OFERTA   SERWIS   KONTAKT