Nasza oferta:

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm jak i prywatnych osób. Dokładamy wszelkich starań aby oferowane przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie i dostępne dla każego. Poniżej przedstawiamy ogólny zakres naszych usług.

-  Budowanie i parkowanie stron Internetowych.
-  Naprawa i konfiguracja sprzętu komputerowego.
-  Rozbudowa i modernizacja komputerów.
-  Instalacja i konfiguracja oprogramowania.
-  Doradztwo w doborze sprzętu i oprogramowania.
-  Doradztwo i konfiguracja dostępu do Internetu.
-  Odzyskiwanie utraconych danych.
-  Usuwanie wirusów komputerowych.
-  Instalowanie systemów monitoringu.
Inne.

Nie wahaj się i zadzwoń - informacja nic nie kosztuje.

W sprawie cennika usług, prosimy o kontakt telefoniczny - numer telefonu znajdziecie Państwo w kontaktach.

Naprawa, modernizacja i konfiguracja sprzętu komputerowego

Przywrócimy działanie zepsutego sprzętu, rozbudujemy go o nowe podzespoły i skonfigurujemy w taki sposób aby był możliwie najbardziej użyteczny. Dobieramy tylko firmowe komponenty które cechuje niezawodność działania.

- Naprawa komputerów PC , Apple Macintosh PowerPC / Intel.

Instalacja oprogramowania i aplikacji użytkowych

Na życzenie klienta, instalujemy wybrane oprogramowanie i aplikacje użytkowe. Kierujemy się przy tym zarówno gustem klienta jak i uniwersalizmem aplikacji. Staramy się minimalizować koszty z tym związane i dobierać tylko potrzebne i niezbędne narzędzia. Jeżeli istnieją darmowe odpowiedniki płatnych programów, to polecamy je naszym klientom.

Naprawa i konfiguracja systemu:

- Windows 9x / 2000 / XP / 7.
- Windows Server 2003 / 2008.
- Linux OpenSUSE, Mandriva.
- Mac OS X 10.4 Tiger / 10.5 Leopard.

Doradztwo komputerowe

Jesteśmy niezależnymi doradcami w dziedzinie sprzętu komputerowego. Konfigurujemy zestawy sprzętu i oprogramowania pod potrzeby klienta. W dobie reklam ciężko się podejmuje decyzje. Sklepy prześcigają się i reklamują tylko to co działa na klienta. Pamiętajmy że moc procesora, wielkość pamięci i dysku to nie wszystko. Poprawne działanie sprzętu jest uzależnione od znacznie większej ilości czynników, których w reklamach się nie podaje. Pamiętajmy że, system komputerowy powinna cechować skalowalność, polegająca na zdolności do dalszej rozbudowy. Pomagamy więc w podjęciu odpowiedniej decyzji. .Sporządzamy listę zakupów w oparciu o którą możesz sam Kliencie zamówić zestaw w wybranej przez siebiej firmie.

Budowanie stron internetowych

Oferujemy wybudowanie serwisu internetowego oraz jego wdrożenie do sieci. Potrzebujesz serwisu informacyjnego, wizytówki firmy a może sklepu internetowego. Wszystko zależy co chcesz zaoferować i jaki masz plan. W dzisiejszym świecie, w dobie elektroniki, pozwoli to wyjść do klienta bez wychodzenia z domu. Internauci to coraz szersza społeczność, a internet jest niemal w każdym gospodarstwie.domowym. Może to mieć kluczowe znaczenie na rozwój Twojej firmy i rozszerzenie jej działalnści. Ceny za wybudowanie strony są bardzo zróżnicowane, i zaczynają się od naprawdę nie dużych nakładów finansowych. Zachęcamy więc do kontaktu z naszym serwisem i umówienie się na bezpłatną konsultację.

Budujemy sieci komputerowe (firmowe i domowe)

Jeżeli w firmie lub domu, posiadasz większą ilość komputerów to możesz połączyć je w sieć. Pozwoli to na komunikację pomiędzy komputerami oraz na szybką wynianę danych pomiędzy nimi. Projektujemy i budujemy sieci na potrzeby naszych klientów, pomagamy w doborze odpowiedniego usługodawcy internetowego oraz konfigurujemy dostęp do internetu.

Monitoring placów, sklepów, biur, domów

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wykonanie kompletnego systemu monitoringu. Place zabaw oraz parkingi, to tylko niektóre miejsca na które należy zwracać szczególną uwagę. Poza tym nasze domostwa, zwłaszcza wtedy gdy pozostawają puste podczas naszych wyjazdów, są nadwyraz narażone na niebezpieczeństwo. Rejestracja oraz dostęp do materiału wizyjnego 24 godziny na dobę sprawi, że będziemy mogli spać spokojnie. Mając własny interes np. sklep, będziemy mieć pewnośc, że żadne oszustwo (nie tylko ze strony naszych klientów) nie przejdzie nam koło nosa.

 


503 790 095sportowy pomiar czasu

Informacje o naszych usługach !

Budowanie stron internetowych jest usługą którą polecamy firmom chcącym zaistnieć w sieci internet. W dzisiejszych czasach wiele osób czerpie informacje z internetu i na nich opiera się dokonując wyboru. Dlatego też ważną sprawą jest aby mieć własną wizytówkę w sieci, aby pokazać się od strony profesjonalnej i wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta.

Doradztwo komputerowe stanowi nowatorską dziedzinę usług. Pomagamy w składaniu zestawów komputerowych opierając się wyłącznie na marce, doświadczeniu i testach. Nie jesteśmy sprzedawcami więc nie wypychamy starego sprzętu. Pamiętaj, że tylko niezależna opinia pomoże zakupić sprzęt najwyższej jakości, który będzie Ci służył przez długi czas.

Sieć komputerowa pozwala na szybką komunikacje i wymianę danych pomiędzy użytkownikami komputera. Pozwala zaoszczędzić wydatki związane z komunikacją telefoniczną i pocztową. Jeżeli chcesz połączyć komputery lub podłączyć się do sieci internet, a nie do końca wiesz jak to zrobić. Nie zwlekaj. Pomożemy w kłopocie Dobierzemy odpowiedniego usługodawcę i zrobimy dla Ciebie szybko działającą sieć komputerową.
Zabezpieczenie danych przed utratą

Jak istotną rzeczą jest  bezpieczeństwo danych chyba wszyscy z nas wiedzą. Jednak nikt bardziej tego nie docenia niż użytkownicy, którzy doświadczyli utraty ważnych plików. Na takie nieoczekiwane, przykre zdarzenia warto byłoby się zabezpieczyć. Oferujemy Państwu zbudowanie bezpiecznego sieciowego banku danych, który w sposób zautomatyzowany zadba o bezpieczeństwo naszych plików, wykonując na bieżąco kopię zapasową.

 

Nasze ostatnie projekty stron:


START   OFERTA   SERWIS   KONTAKT